KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10471492
nr 1047 1492
Skulptur
Amor Psyche, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador, nagg, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:54:06
300 kr
450 kr